Dzień Nauczyciela 2023

W piątek, 13 października uczestniczyliśmy w apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy VI recytowali humorystyczne wiersze o nauczycielach, a  śpiewacy z Wisienki i szkolnego zespołu wokalnego zaprezentowali piosenkę o naszej szkole napisaną „na ludową nutę”. Zarówno jej tekst, jak wiersze wyszły spod pióra p. Katarzyny Gawron. Był to również ważny dzień dla uczniów klasy V, którzy zadebiutowali na scenie jako aktorzy kabaretowi. Pan Dyrektor przygotował wokalistów nie tylko do wyśpiewania życzeń, ale postawił przed nimi prawdziwe wyzwanie – zmierzyli się z łamańcem językowym; piosenką „Rzępolą żaby”. Dodatkowym prezentem dla oglądających był taniec „Seniorita”  w wykonaniu tancerzy przygotowanych przez p. Stanisławę Pamułę. Na koniec uczniowie, wręczając kwiaty, podziękowali swoim nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w funkcjonowanie placówki.