Zaczarowany świat magii i wróżb, czyli Andrzejki w naszej szkole 2023

Czwartek 30 listopada 2023r.  w naszej szkole przebiegał  pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych. Już od samego rana,  nasi najmłodsi uczniowie z klas 0-III bawili się w towarzystwie wróżbitów i czarownic. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki z nazwami zawodów przyszłości, szukał swojej szczęśliwej liczby, poznawał znaczenie swojego ulubionego koloru. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Nie zabrakło również zabaw andrzejowych i pląsów przy muzyce.

Uczniowie klas IV- VIII wzięli udział w dyskotece andrzejkowej podczas której odkrywali tajemnice swojej przyszłości. Można było również wrzucić „coś na ząb” za sprawą sklepiku szkolnego zorganizowanego przez samorząd uczniowski.

Dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w organizację Andrzejek Szkolnych. Pragniemy również serdecznie podziękować Radzie Rodziców za zasponsorowanie słodyczy dla wszystkich przedszkolaków i uczniów naszej szkoły.

A.J.