Dzień Babci i Dziadka 2024

Jak co roku nasza szkoła wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich w Markuszowej, zorganizowała tradycyjny Dzień Babci i Dziadka. W tym roku wypadł on dokładnie 21 stycznia, czyli w Dniu Babci.  Honorowymi gośćmi uroczystości byli babcie i dziadkowie naszych uczniów i przedszkolaków, którzy przybyli bardzo punktualnie w liczbie ponad 100 osób.

Na scenie zaprezentowali się w kolejności: grupa przedszkolaków 3-4 letnich, grupa „zerówkowa” oraz uczniowie klas I-III wraz z zespołem wokalnym. Przedszkolaki dedykowały babciom i dziadkom wiersze
i piosenki, a uczniowie zaprezentowali ponad godzinny spektakl z elementami muzyki i tańca pt. „Wielkie cuda w małej szopie”.

Humorystycznym akcentem uroczystości było wręczenie upominków najmłodszej babci i najstarszemu dziadkowi spośród obecnych gości.

D.D.

fot. B. Pastuszak