Międzynarodowy projekt eTwinning "Our Book of Magic Christmas"

Międzynarodowy projekt "Our Book of Magic Christmas" jest projektem o tematyce świątecznej. W projekcie uczestniczą chętni uczniowie z klas VII i VIII.

Projekt ten jest realizowany przy użyciu nowoczesnych narzędzi technologii informacyjno- komunikacyjnych, a efekty realizowanych działań są publikowane na platformie eTwinning. W projekcie uczestniczą szkoły z całej Europy. Uczestnicy realizują comiesięczne zadania, których głównym celem jest poznanie się i przybliżenie tradycji bożonarodzeniowych różnych krajów. W ten sposób uczą się postawy tolerancji i otwartości, a także możliwosć komunikowania się w jezyku angielskim. Pierwszym zadaniem było zaprezentowanie się uczestników (nasze prezentacje)

a także przygotowanie propozycji na logo projektu (nasze propozycje)Projekt trwa od września do stycznia i realizowany jest na kółku języka angielskiego.

Mapa pokazuje lokalizację szkół, które biorą udział w projekcie.