Gabriel Wilk "Strongboy'em 2018"

1 pażdziernika obchodziliśmy Szkolny Dzień Chłopaka. Samorząd Uczniowski przygotował kolejną edycję turnieju "Strongboy", w którym to wybrani reprezentanci klas IV-VIII zmagali się w różnych konkurencjach.

W pierwszej konkurencji uczestnicy turnieju musieli wykazać się znajomością nazw kwiatów. W tej konkurencji najlepszym ekspertem okazał się  Szymon Król (kl.VII).  Nieodłącznym elementem okazała się konkurencja gracji, w której to rywale sprawdzili swoją koordynację chodząc w szpilkach. I tutaj Jaromir Dziadosz (kl.IV) zaprezentował swój "unikatowy styl" chodzenia. Świat kobiet skrywa wiele tajemnic,  a chłopcy próbowali go chociaż trochę odkryć nazwywając damskie przedmioty.  To była nie lada zagadka dla Michała Ryczkowskiego (kl.VI). Nasi Panowie żadnych wyzwań się nie boją, więc nawet kolejna konkurencja nie "zmroziła im krew w żyłach". Podobno mężczyźni są najlepszymi kucharzami, więc ostatnia konkurencja polegała na wyrobieniu ciasta. To był debiut Filipa Lodarskiego (kl.V), który nigdy wcześniej nie zagniatał ciasta. Uśmiechy, radosne okrzyki i żwawy doping nie pozostawił słudzeń- wszyscy bawili się super.  Gabriel Wilk (kl. VIII) okazał się bezkonkurencyjny i to on otrzymał tytuł "Strongboy'a"2018.