Zabawa andrzejkowa 2018

28 listopada późnym popołudniem główny  korytarz naszej szkoły wypełnił się dziatwą szkolną z klas IV – VIII. Przy doskonałej muzyce i nowo zakupionym sprzęcie oświetleniowym uczniowie rozpoczęli  wieczór wróżb, magii i tańców. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Niezastąpione wróżki  i magowie przepowiadali przyszłość, didżeje zadbali o znakomitą muzykę, „głodomory” mogły skorzystać z mini gastronomii, hitem okazały się frytki smażone  przez niezawodne mamy.

Przebojem nr 1 była „Belgijka” , przy jej rytmie uczestnicy wykazali się niezwykłymi talentami tanecznymi. W rolę fotografa  wcielił się sam pan dyrektor. Nad bezpieczeństwem czuwały panie wychowawczynie – zabrakło tylko chorej p. Agnieszki, głównej organizatorki.  Jednak znakomicie poradziła sobie z przygotowaniem i  przeprowadzeniem całej imprezy przewodnicząca SU Natalia. Królem i królową zabawy andrzejkowej zostali  Filip i Kasia – naprawdę znakomici tancerze. Zadowoleni, natańczeni, najedzeni wróciliśmy do domów, by w czwartek rano zmierzyć się ze szkolną rzeczywistością.

D.K.