Przedszkolny konkurs kolęd

10 stycznia odbyła się w „zerówce” trzecia edycja przedszkolnego konkursu kolęd „Hej kolęda, kolęda”. Dzieci prezentowały znane i mniej znane kolędy oraz pastorałki. Tradycyjnie dzieciom akompaniował na akordeonie p. dyrektor. Dla wielu przedszkolaków był to konkursowy debiut, jednakże dzieci dobrze  poradziły  sobie z tremą.

Rodzice brawami wspierali swoje pociechy. Jury przyznało nagrodę dla Wiktorii Gruszczyńskiej, dla Tymoteusza Kowalczyka i dla Kimberly Lasek. Wyróżnienie otrzymali: Patryk Kolek, Joanna Michalska, Igor Zagórski,  Nikola Kulawiak. Dyplomy, upominki oraz pochwałę za udział otrzymali Dominik Wrona, Oskar Smoleń oraz Jakub Michalik. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.
                                                                                                             J.K.