NOC w Szkole

Noc z 8 na 9 lutego zostanie na długo w pamięci uczestników akcji „Noc w szkole”. Wyposażeni w koce, poduszki i śpiwory uczniowie klas IV-VIII zebrali się o godzinie 19:00. Motywem przewodnim wspólnego wieczoru były PLANSZÓWKI i GRY TOWARZYSKIE. Uczestnicy akcji przynieśli ze sobą wiele interesujących gier. Po raz kolejny nasi uczniowie udowodnili, że nie jest potrzeby komputer czy komórka, aby miło spędzić czas. Po planszowych zmaganiach przyszedł czas na PRZEKĄSKĘ przygotowaną przez członków Samorządu Uczniowskiego. Zapach przepysznych tostów unosił się w całej szkole.

Kolejną atrakcją wieczoru był SEANS FILMOWY. Nie wszyscy jednak wybrali się do „szkolnego kina”. Niektóry zdecydowali kontynuować potyczki szachowe, grę w „jengę” czy też „chińczyka”. O północy rozpoczęliśmy PORANNE DISCO, które trwało aż do 6:00. Tylko nielicznych sen znużył. Niezwykłą pamiątką tej nocy jest OBRAZ Z GUZIKÓW, który powstał przy udziale wszystkich uczestników „Nocy w szkole”.

A. J.