Wycieczka do COCO LOCO

24 kwietnia odbyła się wycieczka do sali zabaw COCO LOCO w Strzyżowie. Wzięła w niej udział klasa I, II oraz dzieci z „Zerówki”. Niektórym przedszkolakom towarzyszyli rodzice. Niedawno otwarta  sala zabaw okazała się bardzo atrakcyjna.

. Już od pierwszych sekund dzieci zaczęły zabawowe szaleństwo. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieciom podobała się konstrukcja z labiryntami, zjeżdżalniami, trampoliną. Dużym powodzeniem cieszyły się podłoga i tablica interaktywna oraz armatki pneumatyczne. Najwięcej uciechy jednak sprawiła dzieciom karuzela „palma”. Wszyscy uczestnicy wrócili z wycieczki zadowoleni, wybawieni i szczęśliwi.

P.S. Dzieci już pytają „a kiedy znowu pojedziemy  ?”
                                                                                                                   J.K.