Konkurs "Picture Dictionary"

W tegorocznej edycji konkursu "Picture dictionary" wzięli udzial uczniowie klas I-III szkoły filialnej w Kozłówku, a także uczniowie klas I i II z w Markuszowej. Tak jak i w ubiegłych latach nie zabrakło orginalnych pomysłów na tematykę pracy. Sposób napisania wyrazu miał odzwierciedlać jego znaczenie. Wszystkie prace wymagały zaangażowania, poświęcenia czasu i staranności uczestników. Dlatego tak trudno było wytypować najlepsze prace. Spośród prac konursowych w SF w Kozłowku wyróżniono prace: Natalii K. (kl.III), Izabeli D. (kl.III), Julii S. (kl.III) i Karola W. (kl.I). Spośród prac konkursowych w Markuszowej wyróżniono prace: Ksawerego F. (kl. I), Emilii Ch. (kl. II) i Michała B. (kl. II). Gratuluję !!!