Certyfikaty międzynarodowych projektów

W roku szkolnym  2018/2019 uczniowie realizowali dwa międynarodowe projekty pod patronatem platformy internetowej eTwinning.

Chętni uczniowie z klas VII i VIII realizowali projekt "Our book of magic Christmas", w którym prezentowali polskie tradycje bożonoarodzeniowe i poznawali tradycje innych krajów z całego świata. Wszystkie zadania projektu były realizowane za pomocą nowoczesnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych a wytwory prac umieszczane na platformie etwinning. Rozmach tego projektu najlepiej widać po liście szkół biorących w nim udział na której również i nazwa naszej szkoły znalazła swoje miejsce. Uczniowie klasy III i chętni uczniowie z klasy IV realizowali projekt "Pen Friends". Był on prowadzony w bardziej tradycyjny sposób, gdyż poprzez korespondencję listowną. Uczniowie pisali listy , które były skorelowane z treściami omawianymi na lekcjach j. angielskiego przez co mogli nabyte wiadomosci użyć w komunikatywny sposób.