Strongboy'e znowu w akcji

Tradycją już się stało,iż z okazji Dnia Chłopaka odbywa się w naszej szkole turniej Strongboy.  W tym roku jak i w poprzednich latach nie zabrakło emocji towarzyszących tychże rozgrywkom.

30 września najdzielniejsi chlopcy z naszej szkoły wzięli udzial w konkurencjach turnieju Strongboy. Każdy uczestnnik reprezentował Panów ze swojej klasy. W tym roku rozgrywki zostały podnelone na dwie kategorie: Strongboy MINI  (dla chłopców z klas I-III) i Strongboy MAXI (dla chłopców z klas IV- VIII). Chlopcy rywalizowali w różnorodnych konkurencjach, a ich zmagania oceniało jury, które wyłoniło zwycięzców: Igora Zagórskiego z kl. I i Filipa Lodarskiego z kl. VI. Nie zabrakło również życzeń dla męskiej części naszego szkolnego grona. Jeszcze raz składamy serdecznia życzenia wszystkim naszym Panom, a uczestnikom tegorocznego turnieju dziękujemy za dostarczone pozytywne emocje i uśmiech na twarzy.