Zawody sportowe

Jak co roku w okresie jesiennym organizowane są lekkoatletyczne zawody sportowe na poziomie gminy, powiatu i województwa. Zawody gminne nie odbyły się ze względu na niekorzystne warunki pogodowe. Natomiast na poziomie powiatu w ramach Igrzysk Dzieci naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów z kl. VI Filip Lodarski w rzucie piłeczką palantową oraz Igor Banaś  w skoku w dal. Igor, skokiem na odległość
4.42 cm zajął II miejsce i uzyskał prawo startu w zawodach wojewódzkich. 24 września na stadionie CWKS ,,Resovia” w Rzeszowie zorganizowane były zawody wojewódzkie, gdzie w konkurencji skoku w dal startowało 47 zawodników, Igorowi udało się zająć 14 miejsce, gratulujemy.

Uczniowie z kl. VII i VIII w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej również rywalizowali w konkurencjach lekkoatletycznych, w zawodach powiatowych  naszą szkołę  reprezentowali z kl. VIII Jakub Grochowski w biegu na 100 m, z kl. VII Martyna Mikuszewska, Kacper Niemiec w biegu na 300 m, oraz Piotr Król w skoku w dal. Najlepiej z tej grupy zaprezentowała się Martyna Mikuszewska zajmując II miejsce w powiecie, oraz prawo startu w zawodach wojewódzkich. W Rzeszowie, na etapie wojewódzkim Martyna zajęła 19 miejsce, gratulujemy i liczymy na równie dobre występy w kolejnych zawodach.

L.K.