Święto Pluszowego Misia 2019

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji  dzieci z Zerówki   i młodszej grupy przedszkolnej spotkały się, by wspólnie uczcić święto tych najsympatyczniejszych zabawek. Pierwsza część imprezy odbyła się na sali gimnastycznej. Dzieci przedstawiały swoje ulubione pluszaki, następnie były tańce, zabawy, mini konkursy z misiami.

Po krótkiej przerwie na „małe co nieco” przedszkolaki wspólne bawiły się w zerówce.  Na koniec wszyscy otrzymali odznakę Przyjaciela pluszowego misia oraz słodkie niespodzianki. Dzień był pełen wrażeń, zadowolone były dzieci, a także….misie

J.K, K.B.