Świąteczny konkurs przedszkolaków

19 grudnia w młodszej grupie przedszkolnej odbył się finał świątecznego konkursu dla przedszkolaków i ich rodziców pt. „Mamo, tato, zrób ze mną ozdoby choinkowe!”

W konkursie wzięły udział niemal wszystkie przedszkolaki, które zaprezentowały prace własnoręcznie i wspólnie wykonane ze swoimi rodzicami. Były wśród nich łańcuszki choinkowe, bańki i ozdoby na choinkę, stroiki na stoły, szopki bożonarodzeniowe, pierniczki, choineczki i wiele innych pięknych ozdób świątecznych.

Jury oceniało przede wszystkim pomysłowość, estetykę oraz wkład dzieci w wykonanie prac konkursowych. Wyróżniono m.in. piękne pierniczki Wiktorii Śliwy, szopkę Oliwki i Agatki Bożek oraz bombki Emilki Wójcik. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali obdarowani upominkami i odebrali pamiątkowe dyplomy.

K.B.