Dzień pluszowego misia 2020

W listopadzie obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym roku dzieci z Zerówki uczciły święto w swoim gronie w czasie „Misiowych zabaw”. Dzieci musiały obejść się bez ukochanych maskotek, ponieważ mamy chwilowy zakaz używania wszelkich pluszowych zabawek, ale przedszkolaki świetnie sobie z tym poradziły.

Każdy „zamienił się” w swojego pluszaka i opowiadał o sobie. Były różne zadania plastyczne, zabawy, piosenki oraz wesołe wierszyki. Na koniec wszyscy otrzymali dyplomy za aktywne uczestnictwo w „Misiowych zabawach”. Mamy nadzieje, że w przyszłym roku wrócimy do dawnych tradycji i bawić się będą nie tylko dzieci, ale i misie. A na razie wszystkim pluszakom mówimy „do zobaczenia”.
                                                                                                                 J.K.