Mikołajki w Zerówce

7 grudnia odbył się w Zerówce „Mikołajkowy Dzień.  Nie było, jak co roku  tradycyjnego spotkania ze Świętym Mikołajem. Były natomiast mikołajkowe zabawy, quizy, konkursy: plastyczny i recytatorski. Mikołaj zostawił dla dzieci list oraz ogromną paczkę
z prezentami do wspólnej zabawy. Nowe zabawki bardzo przypadły dzieciom do gustu.

Warto dodać, że w pierwszym przedszkolnym konkursie „Wiersz o Mikołaju” nagrodę otrzymała Lena Wilk, wyróżnienie – Lena Nizicka i Emilia Wójcik. Dyplomy i upominki za udział otrzymali Jakub Kolek, Hubert Chmielowski i Filip Lurka. W konkursie plastycznym wszyscy wygrali słodkie nagrody. Dzień był wesoły i pełen wrażeń.
                                                                                               J.K.