Sukcesy naszych uczniów w konkursie plastycznym „Pomniki i zabytki powiatu strzyżowskiego”

Znamy już wyniki powiatowego konkursu plastycznego, który został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku i Powiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej.  Celem konkursu było propagowanie zabytków i pomników znajdujących się na terenie powiatu strzyżowskiego. Młodzi artyści ukazali piękno naszej okolicy w swoich obrazach wykonywanych w różnorodnych technikach plastycznych.

Wystawa pokonkursowa prezentowana była w formie online, dlatego można ją oglądać wielokrotnie za pośrednictwem Internetu.

Miło jest nam ogłosić, że uczniowie naszej szkoły zaprezentowali piękne prace i zdobyli nagrody i wyróżnienia.

Autorzy prac konkursowych :

Kacper Kulawiak kl. 4 - II miejsce

Kamila Gołda kl. 5 - III miejsce

Oliwia Ciołkosz kl. 5 - III miejsce

Katarzyna Michalska kl. 6 – wyróżnienie

Piotr Król kl.8 – wyróżnienie

Karolina Wajda kl. 4

Emilia Chmielowska kl. 4

Barbara Kłosowicz kl.  4

Karol Wójtowicz kl. 4

Natalia Król kl. 5

Mateusz niedziela kl. 6

Krystian Masłyk kl. 7

Jakub Masłyk kl. 8

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

D.M.