II miejsce naszej drużyny w Turnieju MZSPlay Junior

5 maja w Michalickim Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym zostały zorganizowane rozgrywki pucharowe (ćwierćfinał, półfinał i finał) Turnieju MZSPlay Junior w znanej i lubianej grze komputerowej League of Legends. Wcześniejsze, kwalifikacyjne fazy turnieju zostały przeprowadzone online.

W turnieju uczestniczyła drużyna z naszej szkoły – uczniowie kl. VIII: Maks Król, Jaromir Dziadosz, Mateusz Niedziela, Jakub Śliwa oraz ich kolega ze Szkoły Podstawowej nr 1
w Strzyżowie – Krzysztof Markowski. Chłopcy z powodzeniem przeszli przez fazę kwalifikacyjną konkursu i zakwalifikowali się do finałów. W trakcie rozgrywek finałowych rozegrali pięć meczy z trzema drużynami. W ćwierćfinale i półfinale pokazali klasę, pokonując swoich przeciwników. Ostatecznie zajęli II miejsce w turnieju.
Drużyna otrzymała puchar, dyplomy i nagrody rzeczowe.
Gratulujemy sukcesu!

M.Dz.