Konkurs - Wiosna w wierszu i piosence

18 maja odbyła się w zerówce czwarta edycja konkursu pod hasłem „Wiosna w wierszu i piosence”. Udział wzięło dziesięcioro przedszkolaków. Dzieci prezentowały wybrane utwory o tematyce wiosennej. Wśród publiczności było kilkoro rodziców, którzy gromkimi brawami dodawali otuchy małym artystom.

W kategorii „piosenka” nagrodę wyśpiewała  Karolina Nizicka. Wyróżnienia otrzymały: Marysia Kulawiak oraz Kornelia Nieroda.

W kategorii „wiersz” nagrodę przyznano dla Mai Dąbrowy oraz Nikoli Lodarskiej, wyróżnienia zaś dla Zuzanny Wójcik i Patrycji Lurki.  Dyplomy i nagrody za udział otrzymali: Kacper Klęczyński, Aurelia Tokarska i Dorota Prorok. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

J.K.