XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”

Miło nam poinformować, że Kacper Kulawiak z kl.VI zajął II miejsce w etapie regionalnym XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”.

Organizatorem była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A-3 w dowolnej technice, obrazującej sposoby zapobiegania skutkom niewłaściwego stosowania w gospodarstwie rolnym niebezpiecznych substancji, m.in. środków ochrony roślin, nawozów, paliw.

Prace konkursowe z naszej szkoły wykonali: Milena Bożek(kl.I),Bartosz Fąfara(kl.II), Wiktoria Prorok(kl.II),Joanna Michalska(kl.IV), Wiktoria Gruszczyńska(kl.IV), Julia Kalisztan(kl.IV), Patryk Kolek(kl.IV), Katarzyna Tokarz(kl.V), Julia Nowak(kl.V), Dawid Konicki(kl.V), Amelia Fortuna(kl.V), Klaudia Nieroda(kl.V), Amelia Modliszewska(kl.VI), Julia Duda(kl.VII), Natalia Król(kl. VII), Weronika Majcher (kl.VII), Julia Smoleń(kl.VII), Izabela Drygaś(kl.VII).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!