Zakonczenie roku szkolnego 2022/2023

W upalny piątek, 23 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. Bohaterami tego dnia byli oczywiście nasi tegoroczni absolwenci, klasa 8. Kilka minut po godzinie 9 nastąpiło przekazanie sztandaru w ręce nowego składu pocztu sztandarowego, następnie ważny moment – ślubowanie ósmoklasistów.

Absolwenci otrzymali świadectwa (aż pięć z wyróżnieniem), pożegnali nas wierszem i piosenką, a my zapamiętamy ich jako zgrany zespół, nie sprawiający problemów wychowawczych i aktywny na wielu płaszczyznach. Była to grupa zaradnych, zdyscyplinowanych uczniów z poczuciem humoru; pamiętamy ich występy jako grupy kabaretowej Markuszowiaki. Cóż, pora rozwinąć skrzydła i iść dalej. Życzymy Wam sukcesów w życiu, wiary w siebie, wytrwałości. Zdobywajcie świat  i uczyńcie go lepszym.

I pamiętajcie o swojej podstawówce!

K.G.