„Dla Ciebie kolędujemy”

Pod takim hasłem, 29 stycznia odbyła się kolejna edycja przedszkolnego konkursu kolęd  w zerówce. Dzieci prezentowały wybrane kolędy
i pastorałki. Dla wielu solistów występ był debiutem, ale miła atmosfera i zachęcające brawa dodawały im odwagi.

Na konkurs licznie przybyli rodzice, by wspierać i oklaskiwać swoje pociechy. Wśród publiczności znaleźli się też uczniowie kl. I wraz
z wychowawczynią panią Ewą Wójtowicz, która pełniła funkcję jurora. Drugim jurorem i jednocześnie akompaniatorem był pan dyrektor Dariusz Data.  W kategorii dzieci 5 – letnich nagrodę zdobyły Zuzanna Mikuszewska i Lena Wilk. W grupie  6 - latków nagrodę wyśpiewali: Wojciech Bednarski i Nikola Kulawiak. Wyróżnienie otrzymała Kimberly Lasek. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz rzeczowe upominki.

J.K.