EURO – WIŚNIOWA 2012

12 czerwca przy Szkole Podstawowej w Wiśniowej odbył się turniej piłki nożnej pod hasłem ,,EURO- WIŚNIOWA 2012”. Każda z drużyn biorących udział w turnieju reprezentowała jedno z państw biorących udział w EURO 2012. Dwie drużyny z naszej szkoły przystąpiły do rywalizacji jako drużyna niemiecka.

W kategorii klas I-III drużyna w składzie: Michał Wasilewski, Dominik Wilk, Piotr Świszcz, Bartek Michalski, Michał Chlebica i Kamil Jedziniak wywalczyła II miejsce. Natomiast  drużyna z klas IV-VI w składzie: Gabriel Magryś, Jakub Dziok, Seweryn Wójcik, Gabriela Gabor, Paulina Tomkowicz, Łukasz Jarzyna, Kamil Kaliszan i Patryk Czaja po zaciętej walce rozstrzygniętej rzutami karnymi zdobyła III miejsce.  Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa w Wiśniowej oraz OK  w Wiśniowej, który to częstował wszystkich uczestników zabawy kiełbaską z grilla oraz napojami.

L.K.

więcej zdjęć http://www.okwisniowa.pl/galeria/396/