Konkurs The Master of Spelling 2013 rozstrzygnięty !!!!

Uczniowie z klas I-III walczyli o tytuł Mistrza Literowania w Języku Angielskim. Literowanie i układanie wyrazów to tylko niektóre konkurencje, w których musieli wykazać się uczestnicy konkursu

W tym roku gościliśmy również uczniów ze Szkoły Filialnej w Kozłówku. Wszyscy uczestnicy wykazali się perfekcyjną znajomością alfabetu. Tytuł Mistrza Literowania 2013 zdobyła Anna Wójtowicz, uczennica klasy III ze Szkoły Filialnej w Kozłówku. Drugie miejsce ex aequo otrzymały uczennica kalsy II Izabela Kopeć  oraz Dorota Więch z klasy III (SF w Kozłówku). Trzecie miejsce zdobyły uczennice klasy III - Katarzyna Ząbik oraz Anita Obrocka. Laureaci otzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Dyplomy za udział w konkursie otrzymali Emilia Jaworek, Sara Basamania, Rafał Sudyka, Julia Szędzioł, Marcin Pilch i Martyna Oparowska. Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!!!