Konkurs "Młody Lingwista"

11 kwietnia odbył się ogólnopolski konkurs z języka angielskiego „Młody Lingwista” organizowany przez WiE. W konkursie brało udział ponad 4800 osób. Uczniowie z naszej szkoły wykazali się umiejętnościami językowymi i  wiedzą z języka angielskiego.

Dyplom wyróżnienia otrzymała Dominika Śliwa z klasy IV. Zajęła 8 miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej. Bardzo dobre wyniki uzyskali: Dziadosz M. (kl. VI) zajęła 15 miejsce, Saletnik P. (kl.IV) – miejsce 20, Urban P. (kl.IV)- miejsce 20, Wójtowicz D. (kl. V)- miejsce 20, Drygaś K. (kl.IV) – miejsce 21, Zięba I. (kl.VI)- miejsce 22, Nowak K. (kl.IV)- miejsce 23, Furtek N. (kl. IV)- miejsce 25. W konkursie wzięli również udział: Baran M. , Jajeśnica S., Krzepek N., Knap K., Perłowska K., Sliwa P., Kalisztak K.,.

Nasza szkoła zajęła 6 miejsce w województwie podkarpackim.

Gratulujemy i życzymy jeszcze większych sukcesów !!!