Święto niepodległości 2013

14 listopada 2013 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Niepodległości.

Uroczystość została zapoczątkowana wprowadzeniem sztandaru szkoły
i odśpiewaniem Hymnu państwowego.

Uczniowie przedstawili wzmiankę historyczną na temat Święta Niepodległości , w której wyjaśnili dlaczego dzień 11 listopada jest dla nas -  Polaków  szczególnie ważny.

Kolejnym punktem akademii był  montaż słowno-muzyczny , którego forma przekazu była wzorowana na telewizyjnej Panoramie. Ciekawostką tej uroczystości było też to, że prezenterzy przedstawiali informacje na tle obrazów prezentacji multimedialnej.

Uroczystość przygotowali  uczniowie klasy  VI  pod kierunkiem nauczyciela Magdaleny Kameckiej – Lenart.

M.K.-L.