Andrzejkowe Wróżby

26 października w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. O godz. 9:30 zabawę  rozpoczęli uczniowie z klas I-III. Wszyscy chętnie tańczyli i brali udział w zabawach przygotowanych przez dwie czarownice. Swoją obecnością zaszczyciły nas również Wiedźma Gryzelda, Wiedźma Kunegunda, Wiedźma Brunchilda i Wiedźma Berta, które w specjalnej „sali wróżb”, posługując się swoimi magicznymi przedmiotami przepowiadały przyszłość. Wiele śmiechu i radości dostarczyły dzieciom konkursy andrzejkowe prowadzone przez przybyłe czarownice.

Dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas IV-Vi również zaczęła się od wróżb. Wspaniała muzyka zapraszała do tańca i zabaw. Odbył się m. in. konkurs karaoke, w którym uczniowie mogli zaprezentować swój talent muzyczny. Uczniowie mogli ugasić  pragnienie i nabrać sił dzięki napojom i przekąskom przygotowanym przez  SU i Radę Rodziców. Magiczna atmosfera udzieliła się wszystkim. Hokus- pokus, czary-mary niech się spełni andrzejkowe czary. Kolejna szansa na poznanie przyszłości już za rok !

A.J.