Zabawa choinkowa 2015

W pierwszym tygodniu ferii zimowych, we wtorek 3 lutego,  odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Nasza społeczność szkolna bawiła się w dwóch grupach wiekowych (przedszkolaki , dzieci młodsze oraz kl I, II od godziny 11.00 do 14.45, natomiast klasy III, IV, V i VI od godziny 15.00 do 18.00).

O wspaniały klimat bawiącej się dziatwy zadbał profesjonalny wodzirej z firmy „TwójWodzirej” , który poderwał do zabaw nie tylko bawiących się uczniów, ale również przybyłych rodziców.  Taniec, zabawy, wesołe konkursy czy malowanie twarzy, to tylko niektóre atrakcje tego dnia. Smakowite kanapki oraz napoje, tradycyjnie przygotowała rada rodziców. Dzień upłynął radośnie i szybko. Szkoda, że na następny taki bal musimy czekać cały rok.

I.P,  L.K