Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci – stara się zobaczyć ich dusze.
(B. Cage)

13 października 2015 roku uczniowie klas szóstych przygotowali dla nauczycieli oraz pracowników obsługi  program słowno- muzyczny. W słowach wierszy i piosenek wyrazili  swą wdzięczność i podziękowanie. Pragnę podkreślić wielkie zaangażowanie Samorządu Uczniowskiego w przygotowanie tej uroczystości, w której nie zabrakło humoru oraz krzty wzruszenia. W imieniu wszystkich pracowników składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców na czele z panią Magdaleną Lurką za pamięć, kwiaty i pyszne ciasto.

Dzień Edukacji Narodowej to nie tylko święto nauczycieli, ale także wszystkich uczniów i pracowników oświaty. Dlatego życzenia należą się każdemu z nas. Następne nasze święto już za rok!!!

D. Kut