Wyniki konkursu "Christmas songs"

W dniu Wigilii Szkolnej 22.12.2015r. uczestnicy konkursu zaprenzentowali świąteczne piosenki anglojęzyczne.

Martynka Moskwa, Kasia Michalska i Jaromir Dziadosz, którzy są uczniami klasy I zaprezentowali się w utworze "Reggie the Christmas Reindeer". Było to dla nich nie lada wyzwanie, ale poradzili sobie doskonale. Dowodem na to były gromkie oklaski widowni. Uczennice klasy III- Gabrysia Oślizło i Natalka Winiarska zaśpiewały poisenkę "Santa Claus is coming to town". Jakub Niedziela- uczeń klasy IV zaprezentował się w utworze "Jiggle bell rock", a Justyna kolbusz z tej samej klasy zaśpiewala utwór "Let it snow". Izabela Kopeć z klasy V przygotowała utwór Merry Christmas everyone". To właśnie Justyna i Iza zajeły ex aequo I miejsce ! Trudne zadanie miała również Patrycja Tomkowicz z klasy V, która zaśpiewała z pozoru łatwą piosenkę "Jiggle bells".

W konkursie uczestniczyły również reprezentantki klasy VIb- Karolina Tobiasz i Maria Kolbusz. Marysia wywalczyła II miejsce piosenką "All I want for Christmas", natomiast Karolina zajęła III miejsce śpiewając utwór "Santa Baby".

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję !!!!