Zabawa choinkowa 2016

20 stycznia 2016r. dla uczniów naszej szkoły została zorganizowana zabawa choinkowa. Impreza była podzielona na dwie grupy wiekowe. Najpierw bawiły się dzieci z kl. I-III, przedszkolaki oraz ,,maluszki’’,  a następnie klasy od IV- VI.  Tegoroczną zabawę ubarwił klaun ,,Roberto’’, który tańczył, śpiewał i czarował, a przybył do nas z wioski indiańskiej w Kunowej.

Na bawiących się uczestników czekało wiele atrakcji, ponieważ Roberto przygotował nie tylko zabawy taneczne, ale dzieci brały również udział w magicznych sztuczkach, wesołych konkursach i zabawach. Najwięcej emocji  dostarczyły wyścigi na konikach mechanicznych, w których dziewczynki dzielnie stawiały czoło chłopakom. Na koniec Roberto przygotował wspaniały pokaz MEGA baniek mydlanych. W miłej  i wesołej atmosferze czas szybko minął… a na następny bal, znowu musimy czekać cały rok.

I.P, L.K

więcej zdjęć tutaj