Dzień Babci i Dziadzia w naszej szkole

13 stycznia 2017 r. szkolna sala gimnastyczna wypełniła się zacnym gronem babć i dziadków, którzy przybyli na zaproszenie wnuków. Organizatorami uroczystości była Rada Rodziców oraz nauczyciele. Wśród gości znaleźli się Ks. Prałat Senior Tadeusz Załączkowski oraz Wójt Gminy Wiśniowa Pan Marcin Kut.

Wszyscy zasiedli przy pięknie przozdobionych stołach, delektując się szarlotką i kawą. Program artystyczny rozpoczął spektakl pt."Dziewczynka z zapałkami". W drugiej części wystąpili najwdzięczniejsi aktorzy, czyli przedszkolaki z grupy 2-4 lat oraz 5-6 latki z zerówki. Ostatnią odsłoną części artystycznej był mini musical, który tekstami kolęd i pastorałek przedstawił historię narodzenia Jezusa.

Na koniec z życzeniami głos zabrał Pan Wójt oraz Ksiądz Senior, który poprowadził modlitwę Anioł Pański i udzielił zebranym błogosławieństwa.  Wracając do domów wszyscy otrzymali pamiątkowe laurki-statuetki wykonane przez uczniów.

D.D.