Zabawa choinkowa 2017

Tanecznym krokiem rozpoczęły się w naszej szkole ferie, bowiem we wtorek 17 stycznia odbył się coroczny bal karnawałowy. Uczniowie bawili się w dwóch grupach wiekowych:  w pierwszej dzieci od dwóch lat, młodsze i starsze przedszkolaki  oraz klasa II, w drugiej zaś uczniowie klas III -  VI.

Zabawę poprowadziła profesjonalna pani wodzirej Anna Marut. Swoją energią zachęciła do zabawy nie tylko dzieci, ale i większość rodziców, którzy dawali przykład swoim pociechom. Miło było popatrzeć także  na roztańczoną, rozbawioną młodzież, która  (początkowo nieśmiało )  dała się porwać muzycznym  rytmom. Oprócz tańców były i inne atrakcje, zabawy i gry zręcznościowe, wymagające współpracy iwspółzawodnictwa. Tradycyjnie rodzice przygotowali  smakowite kanapki i napoje. Teraz zostały tylko wspomnienia, bo następny bal – dopiero, a może już - za rok!
                                                       J.K,  L.K.