Konkurs „Moje ferie – najciekawsze, najfajniejsze chwile”

W  roku szkolnym 2016/17 odbyła się siódma edycja konkursu pod hasłem„Moje ferie – najciekawsze, najfajniejsze chwile” organizowanego  przez koordynatora ds. bezpieczeństwa.  Po raz pierwszy konkurs  dotyczył, nie jak dotychczas prac plastycznych,  ale prac literackich w formie opisu, opowieści , dzienniczka, pamiętnika, wiersza.

Uczniowie biorący udział poradzili sobie znakomicie. Jury wyłoniło zwycięzców i przyznało nagrody dla Katarzyny Michalskiej z kl. II, Patryka Banasia i Igora Banasia z kl. III.  Pozostałym uczestnikom przyznano wyróżnienia. Wszyscy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.
                                                                                                              J. K.