Pierwszy Dzień Wiosny

„Przyszła do nas pani wiosna, cała w sukni z kwiatów. Uśmiechnięta i radosna, wśród lecących ptaków”

Chociaż 21 marca jest powszechnie uważany za dzień wagarowicza, to uczniowie naszej szkoły nie mieli zamiaru iść na wagary. A to za sprawą atrakcji, które czekały na nich w naszej szkole. Pierwszy Dzień Wiosny rozpoczęliśmy od pokazu mody strojów dla Panny Wiosny. Kolejną atrakcją było sadzenie kwiatków. Każdy uczeń ozdabiał swoją doniczkę, a następnie zasadzał nasionko, z którego wyrośnie piękny kwiatek. Najważniejszym punktem dnia był konkurs „Super Talent  2017”, w którym uczestnicy prezentowali swoje talenty. Jak się okazało nie brakuje w naszej szkole talentów muzycznych, sportowych, czy też plastycznych. Jury, którym była publiczności wyłoniło drogą głosowania najlepsze talenty. I miejsce zdobył duet- Igor Banaś i Filip Lodarski, którzy zaprezentowali triki na skoczku „Pogo”. II miejsce przypadło ex aequo uczennicom z talentem muzycznym-  Paulinie Borowiec  (kl. II) i Magdalenie  Ochab (kl. V). III miejsce ex aequo  zdobyła chłopięca grupa taneczna z kl. II, która zaprezentowała się w „Tańcu dżentelmenów” i Izabeli Kopeć (kl. VI), która zaśpiewała piosenkę „Zapomnieć chcę”.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że w kolejnej edycji zobaczymy równie wspaniałe i różnorodne talenty ! J

Ag. J.

zdjęcia bez kompresji do pobrania tutaj