Wycieczka do Zatorlandii

15 maja 2017r. uczniowie klas II, III i IV wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Zatoru. Pierwszym wyzwaniem, które na nas czekało to pobudka , gdyż  musieliśmy wyjechać wcześnie rano. Pomimo wczesnej godziny (5:40) wszyscy uczestnicy wycieczki stawili się punktualnie na miejscu z uśmiechem na twarzy. Droga była długa, ale po ponad 4 godzinach jazdy dotarliśmy do celu.

Już na samym początku czekała na nas nie lada atrakcja w postaci seansu w kinie 5D.

Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Parku Ruchomych Dinozaurów, gdzie dzięki pani przewodnik mogliśmy się dowiedzieć ciekawostek na temat życia tych stworzeń.  Po zjedzeniu pysznego obiadu mogliśmy się udać do Parku Mitologii. Historię o bogach greckich słuchaliśmy w niecodziennych warunkach, gdyż podczas rejsu łódkami w otoczeniu posągów na wodzie. Chwilę relaksu spędziliśmy w  Lunaparku, w którym mogliśmy korzystać w wielu atrakcji takich jak: diabelski młyn, karuzela „rekin” , autodromy, ścianka kinetyczna,, dinocoaster  itp. Interesującym miejscem okazał się również Park Owadów, gdzie mogliśmy zobaczyć jak sama nazwa wskazuje gigantyczne eksponaty przedstawiające owady , jak również miło spędzić czas na dość nietypowym placu zabaw. Ostatnią atrakcją był dom do góry nogami. Pełni wrażeń i szczęśliwi, choć trochę zmęczeni wróciliśmy do rodziców, którzy z niecierpliwością na nas oczekiwali.

Ag.J.