Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Był to jednak dzień wyjątkowy
z dwóch powodów. Po pierwsze w tym dniu nie żegnaliśmy jak zwykle szóstoklasistów, ponieważ uczniowie najstarszej klasy wskutek reformy oświaty pozostaną z nami jeszcze dwa lata i ukończą szkołę jako ósmoklasiści. Po drugie świętowaliśmy Dzień Rodziny. Pierwsza część szkolnej  uroczystości poświęcona była Mamom i Tatom. Uczniowie, od tych najmłodszych po najstarszych, uczcili swoich kochanych rodziców wierszem, piosenką
i krótkim przedstawieniem oraz obdarowali słodkim piernikowym serduszkiem.

W drugiej części najlepsi uczniowie pod względem wyników nauczania i wzorowego zachowania otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz zasłużone nagrody z rąk pana dyrektora i wychowawców. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali „Listy gratulacyjne”. Dziękowaliśmy także pani Helenie Kozub, która po wieloletniej pracy udała się na zasłużoną emeryturę. Był to dla nas wszystkich niezwykły dzień pełen łez, wzruszeń i radości. Pełni optymizmu i planów rozpoczęliśmy upragniony wakacyjny odpoczynek. „ Coś się kończy, coś się zaczyna..” – do zobaczenia we wrześniu!!!

D.K.