Turniej "StrongBoy"

29 września z okazji Dnia Chłopaka, Samorząd Uczniowski przygotował symboliczne spotkanie, aby złóżyć życzenia wszystkim chłopcom z naszej szkoły.

Montaż słowno-muzyczny wprowadził wszystkich w atmosferę okazji, jednakże głównym puntktem tego dnia był turniej "StrongBoy", w którym najdzielniejsi spośród męskiego grona rywalizowali o tytuł "StrongBoy'a". Wybrani uczestnicy musieli się zmierzyć z wieloma zadaniami, które sprawdzały m. in. ich zręczność, grację, siłę, jak również wiedzę nt. otaczającego ich świata kobiet. Po wielu zmaganiach został wyłoniony najlepszy StrongBoy, którym został Maciej Chlebica (kl. VI)

Możemy śmiało powiedzieć, że w naszej szkole są prawdziwi mężczyźni,którzy żadnych wyzwań się boją i w każdej sytuacji sobie poradzą :-).