Zwierzęta karpackich lasów

23 listopada 2017r. gościliśmy w naszej szkole pana Ignacego Bieleckiego przedstawiciela Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie. W spotkaniu wzięli udział wszyscy uczniowie z kl. 0-VII.Głównym tematem  prelekcji były  zwierzęta żyjące w naszych lasach. Dzieci poznały budowę oraz tryb życia m.in.mrówek, salamandry plamistej, traszki zwyczajnej, żmii zygzakowatej, zaskrońca zwyczajnego, wilka.

Podczas spotkania pan Ignacy Bielecki podziękował uczniom naszej szkoły za udział w konkursie organizowanym przez Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie w ramach XXIV wojewódzkiej akcji „Sprzątanie Świata – Polska 2017” p.n. „ŚMIECI TO SUROWCE”. Nagrody oraz dyplomy otrzymały: Marcelina Saletnik z kl.V, Sabina Knap z kl.VI oraz Natalia Oparowska z kl. VII.

Gratulujemy!

M.Cz.