„Zabawa Andrzejkowa 2017”

29 listopada odbyła się dyskoteka andrzejowa, w której wzięli udział uczniowie klas IV-VII. Zabawę rozpoczęliśmy o 16:30. Jedną z niespodzianek tego wieczoru  była „ścianka andrzejkowa”, gdzie każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w niecodziennej oprawie, gdyż z użyciem śmiesznych gadżetów.  Korzystając  z magii i uroku tego wieczoru mogliśmy poznać naszą przyszłość za sprawą wróżb i znaków, które mogły jedynie odczytać czarownice przybyłe na naszą imprezę.

Łasuchy i koneserzy smakołyków też mogli znaleźć coś dla siebie, dzięki Samorządowi Uczniowskiemu, który przygotował „coś na ząb”.  Niewątpliwą atrakcją były konkursy taneczne w których każdy chciał wziąć udział, a najnowsze hity muzyczne puszczane przez naszych DJ-ów zachęcały każdego do tańca.

Ag.J.