Przedszkolny konkurs kolęd

11 stycznia  odbył się w „zerówce” przedszkolny konkurs kolęd „Hej kolęda, kolęda”. Była to druga edycja konkursu. Udział wzięło dziesięcioro przedszkolaków. Dzieci prezentowały ulubione kolędy, a akompaniował p. dyrektor. Wśród młodych wykonawców nie widać było tremy, wszyscy świetnie się bawili. Jury wyłoniło zwycięzców: I miejsce zajęła Wiktoria Gruszczyńska, lat 5, II miejsce zajął Oskar Basamania, lat 6, a III miejsce – Tymoteusz Kowalczyk, lat 5.

Wyróżnienia otrzymali: Ksawery Furtek, Igor Zagórski, Amelia Fortuna, Joanna Michalska, Katarzyna Tokarz, Julia Kalisztan i Kacper Białek. Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz  nagrody - upominki. Warto dodać, że zgłoszeń było znacznie więcej, jednak niedyspozycja zdrowotna nie pozwoliła pozostałym chętnym na udział. Wszystkim wykonawcom gratulujemy i zapraszamy do udziału za rok.
                                                                                                                           J.K.