Dzień Kobiet 2018

9 marca świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Wiersze recytowane przez uczniów kl. V w pełni oddały klimat tego święta, a dopełnieniem ich była piosenka zaśpiewna przez chłopców z kl. VI. Główną atrakcją był jednak turniej pt. „Super Babeczki”, w którym wzięły udział reprezentantki poszczególnych klas. Dziewczyny musiały wykazać się znajomością „męskiego świata” rozpoznając męskie przedmioty i dopasowując znaczki do marek samochodów.

Sprawdziliśmy także ich spryt i zręczność. Powiada się, że kobiety to płeć słaba- nic bardziej mylnego co udowodniły nasze dziewczyny w ostatniej konkurencji wbijając gwoździe na czas. Tytuł „Super Babeczki” i nagrody dla koleżanek z klasy zdobyła Magdalena Ochab z kl. VI.

Ag. J.