Wyniki szkolnego konkursu "The Master of Spelling" klas IV- VI

W dniu 11.02.2011 uczniowie z klas IV-VI konkurowali of tytuł Mistrza Literowania

Literowanie, układanie słów, dyktando- to tylko niektóre konkurencje, z którymi musieli się zmierzyć uczestnicy konkursu „The Master of Spelling”. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas IV-VI. Spośród uczestników został wyłoniony ”Mistrz Literowania”- Gabriel Magryś ( uczeń klasy V). Drugie miejsce zajęła Martyna Dziadosz (uczennica klasy IV). Walka o trzecie miejsce była bardzo wyrównana. Przewagą dwóch punktów, wygrała Monika Gołda (uczennica klasy V). Szczególne emocje wzbudziła 3 konkurencja, gdyż wymagała ona nie tylko poprawności w literowaniu, ale również umiejętności koncentracji. Po wylosowaniu słowa, każdy uczestnik miał 15 sekund na przeliterowanie.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci zostali nagrodzeni.

Serdecznie wszystkim gratuluję !!!!