Dzień Dziecka 2018

W środę 30 maja świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Impreza ta, miała charakter rekreacyjno-sportowy. Najmłodsze dzieci rozpoczęły zabawę już   o godzinie 9- tej, następnie dołączyły do nich pozostałe klasy. Wszystkie dzieci mogły korzystać z trampoliny, szkolnego placu zabaw, oraz dzięki uprzejmości pana Leszka Modliszewskiego, mogły przejechać się na kucyku. Jednocześnie odbywała się rywalizacja sportowa w formie „wyścigów na wesoło'' pomiędzy poszczególnymi klasami. Następnie pod czujnym sędziowskim okiem  ks. Krzysztofa, został rozegrany mecz piłki nożnej pomiędzy kl. V i VI chłopców, równolegle odbywała się również gra drużyn mieszanych w „Palanta". Wszystkie dzieci otrzymały od Rady Rodziców słodki upominek, a najmłodsi dodatkowo kolorowe baloniki.

Podczas imprezy, można było się również do woli zajadać pysznymi, słodkimi gruszkami. Najpierw grupa młodsza, a następnie kl. V- VII podjęła się próby nauki i zatańczenia tańca integracyjnego, popularnie zwanego „Belgijką". Przy mocnym dopingu wszystkich uczniów, na koniec imprezy, odbył się mecz piłki siatkowej uczniowie-nauczyciele. W gorącej atmosferze, nie tylko ze względu na temperaturę otoczenia, wszyscy przyjemnie i z uśmiechem spędzili te kilka godzin.

Więcej zdjęć TUTAJ

L. K