Konkurs „Bliżej Wielkiej Brytanii” rozstrzygnięty !!!

Spośród 8 prac, jury wyłoniło laureatów. Było to nie lada wyzwanie, gdyż wszystkie prezentacje były na wysokim poziomie pod względem zawartych w nich informacji, jak również pod względem wykonania. Prace konkursowe zostały zaprezentowane podczas rozdania dyplomów i nagród.

Pierwsze miejsce zdobyła drużyna, która przedstawiła Szkocję. Martyna Dziadosz, Paulina Michalska i Marta Majcher zaprezentowały bogatą kulturę, tradycje oraz ciekawostki dotyczące tego kraju. Z pewnością zachęciły one nie jedną osobę do podróży do kraju potwora z Loch Ness.

Drugie miejsce otrzymała grupa prezentująca Walię. Uczennice klasy VI: Patrycja Łyszczarz, Gabriela Kut i Oliwia Modliszewska wykonały prezentację multimedialną oraz plakat. Miejsce na podium zdobyli również uczniowie z klasy V: Dominika Nieroda, Wojciech Świszcz oraz Dominik Urban, którzy przedstawili Irlandię Północną. Oprócz pracy multimedialnej, wykonali oni plakat oraz flagę.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci zostali nagrodzeni.

Wszystkim serdecznie gratuluję !!!