#DZIEŃ GODNOŚCI

5 maja to święto Osób z Niepełnosprawnościami Równe prawa dla każdego człowieka i zakaz dyskryminacji osób z niepełnosprawnościami.

Dziękujemy za nominację ZespoŁOWI Szkół Technicznych w Strzyżowie. #challengedziengodnosci Szkoła Podstawowa w Markuszowej nominuje: 1. Szkołę Podstawową w Dobrzechowie 2. Szkołę im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej 3. Szkołę podstawową nr 1 we Frysztaku zwrócenie uwagi na prawa Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną do równego uczestnictwa we wszystkich sferach życia społecznego propagowanie wiedzy o Dniu Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Jak dołączyć do wyzwania Wystarczy: 1. Ubrać się na pomarańczowo, może to być koszulka, apaszka, czapka, krawat itp. 2. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z napisem #dziengodnosci i wstawić na swój profil na Facebook 3. Nominować kolejne co najmniej trzy osoby (może to być również grupa ludzi, szkoła, przedszkole lub instytucja) 4. Każda osoba włączająca się do akcji #challengedziengodnosci do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie co najmniej trzy osoby. 5. Na wykonanie zadania jest 48 godzin