Święto niepodległości 2023

W środę, 15 listopada świętowaliśmy 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, którą obchodzimy w naszej szkole razem z Dniem Patrona.

Podczas uroczystego apelu, bolesne i piękne dzieje ojczyzny zaprezentowali recytatorzy z klasy 6. Zaskoczeniem dla oglądających był występ Karola i Szymona, którzy wcielili się w role wielkich bohaterów polskiej niepodległości – Józefa Piłsudskiego i Wincentego Witosa. Wysłuchaliśmy również pięknych piosenek w wykonaniu wokalistów i instrumentalistów z kółka muzycznego.

Na koniec odbył się pokaz mody patriotycznej i rozstrzygnięcie konkursu zorganizowanego przez        p. Dorotę Magryś. Laureaci otrzymali nagrody, a wszyscy uczestnicy – pamiątkowe dyplomy.

K.G.