Mikołajkowy wyjazd do Pstrągowej 2023

1. grudnia uczniowie z kl. IV,VI i VII wyjechali do Rancza w Pstrągowej. Czekało tam na nich wiele atrakcji.

Zajęcia odbywały się w ogrzewanej stodole. Na początek dzieci zostały poczęstowane gorącą herbatą i ciastkami. Następnie uczestniczyły w  warsztatach robienia pierników. W czasie, gdy pierniki nabierały koloru piekąc się w piecu, uczniowie zwiedzali Mini ZOO. Każdy mógł karmić oswojone zwierzęta. Później weszli na wieżę widokową, z której podziwiali piękne, zimowe krajobrazy. Następnie na dzieci czekała kolejna atrakcja- kulig. Był to prezent mikołajkowy od właściciela obiektu. Po powrocie do stodoły dzieci dekorowały upieczone pierniki. Na zakończenie pobytu zostały poczęstowane pyszną kiełbaską z grilla i gorącą herbatą.

Był to dzień pełen wrażeń i pozytywnych emocji.

M.Cz.