Sukces w powiatowym konkursie „My Christmas Card”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowym konkursie pt. „My Christmas Card” zorganizowanym przez Zespół Szkół w Gogołowie. Zadaniem konkursowym było przygotowanie kartki świątecznej wraz z życzeniami bożonarodzeniowymi w języku angielskim.  Konkurs miał również charakter charytatywny, gdyż wszystkie prace biorące udział w konkursie można było nabyć na kiermaszu świątecznym, a dochód z ich sprzedaży został przeznaczony na pomoc dzieciom z Ugandy we współpracy z fundacją Fundacji Ernest Care Foundation.

Wielu naszych uczniów i przedszkolaków przygotowało prace konkursowe, dlatego bardzo trudno było wybrać kartki, które przeszły do etapu powiatowego. Możemy pochwalić się sukcesami, gdy dwoje z naszych uczniów zostało nagrodzonych. Nikola Śliwa ( oddział przedszkolny) zajęła 1 miejsce w grupie przedszkolnej, a Jakub Pastuszak (kl. IV) zdobył wyróżnienie w kategorii klas IV-VIII. Serdecznie gratulujemy sukcesów !

Ag. J.